Перейти к контенту

Руслан

Admin
 • Число публикаций

  2 672
 • Регистрация

 • Последнее посещение

5 подписчиков

Profile Information

 • Gender
  Male

Недавние посетители профиля

10 037 просмотров профиля
 1. Посмішка Бога - то вартує всього Посмішка Бога на Його вустах Щира, сердечна, ніжна й безпечна Як вона цінна у наших краях. Посмішка сяє у серці мільйонів Посмішка душі радує в нас Цінніша посмішка тисяч загонів Цінніша алмазів і різних прикрас Щиро, сердечно варто сміятись Є в тому радість і божа краса І світлим людям завжди посміхатись І в Бога вірить, любить і кохатись.
 2. Благодарю, Дима. Буду стараться. С Божьей помощью и поддержкой.
 3. Ответы на вопросы Учителя: Я желаю, чтобы пришла Победа Сил Света на планете Земля. Чтобы настало Светлое Будущее. Чтобы люди доброй Воли объединились. Чтобы вошла в реализацию Программа Бога- Творца Саваофа. Чтобы мир Земли стал территорией Любви, Света и Добра. Я желаю и настаиваю на том чтобы все, кто идёт путём инволюции и кто желает повернуть Планету и цивилизацию на этот путь, были выдворены с Планеты.
 4. Руслан

  Вірші поетів

  Україна-це серце всієї планети, Де знайшли своє місце любов і добро, Україна - душа і молитва і Всесвіт, Україна це ангела біле крило. Україна - це центр всієї Європи, Місце сили і віри, й співочих людей, Де вміють, садити, збирати, молоти, Це генератор новітніх ідей. Україна- це сонце, і небо, і вітер, Це поля і ліси і гори й степи, Це моря і річки, і озера, і квіти, Кукурудза і сонях... троянди шипи... Україна - це сосни, й дуби, і берізка, Україна - це диво, це радість і сміх, Це і яструб і бусол і ніжна лебідка, Україна - це світу всього оберіг. Україну любімо - це наше диво, Солов'їной співаймо, творімо добро, Захищаймо любов'ю вкраїну сміливо, Щоб не зміг нашу землю спаплюжить ніхто. Світлячок
 5. Холод підвалу, стіни сирії Їжа - шматочок на всіх Бомби в будинки, кулі в повітрі Сотні розбитих доріг. Долі знівечені, душі скалічені Вбиті тіла і серця Хто тії нелюди, злобою мічені Кам'яні душі мерця? Що загубили у мирній країні ви Нелюди темних примар? Геть забирайтеся, досить руїни Сонце вже світить з-за хмар. Ми пройдемо через біль і страждання Втримаєм кожен удар Ми стоїмо й не пусті сподівання Віру ми маєм -- як дар. Віримо в Світло, Любов, Перемогу Віримо в мрію свою Світла дорога до світлого Бога Будем тут жити в раю. Все ми збудуєм, все ми відродимо Щастя повернеться в дім Божою волею скріплені міцно Посеред степу стоїм.
 6. Весна -- пора надій І спраглих мрій Любові й віри в Перемогу І світлу радості дорогу. Буде, відродимося ми Як Фенікс з попелу востанем Після жахливої зими Душею й тілом ми воспрянем. Воскресне рідна Україна І забуяють барви всі Предстане новою країна У міці всій і всій красі.
 7. Чи винен хто в любові чи може в власній долі? Хто чує голос крові Небесної сім'ї? Хто серце своє чує, Що в день і в ніч воркує І спрагу нашу чує Й напоює завжди? Що в світі найдорожче Що має вічну мощу Що все життя рождає І вічністю співає? Любов все нарождає І завжди покриває Все, що вона торкає І в світ цей подає. Любов завжди у грудях У добрих світлих людях Що світ цей щиро люблять І все живе голублять Любові Боже сім'я Росте у Його ім'я І в щастя проростає І радість всім несе Нема вини в любові І в власній світлій долі. Лише життя у лоні Божественної волі.
 8. Живу і мучаюсь, тому що Серце інакше хоче бачить. А світ показує всю муть. І як він змінить свою суть? В душі живу у світі правди Довіри, Світла і Добра. Відкрию очі і неправда Із щілин всіх, аж напира. Я знаю, вірю зміни будуть Буде цей світ із снів і мрій Збудують його прості люди І будуть вони наче рій. Але потрібно всім змінитись Відкинути всю чорноту Що є у кожному, зродитись Наново, новим, І світлим, чистим, і живим. Забути все, що заважає Йти до омріяного раю. Змінити думки і слова, Хай будуть добрими діла. Хай віра в Бога в серці буде Любов душа хай не забуде Хай відродяться справжні люди Хай щастя буде з ними всюди.
 9. Коли кохання в серці дозріває І проситься у світ цей, як дитя Тоді усе у світі розквітає Мов квітка мальви, мов саме життя Тоді цей світ стає весь мальовничим Чарівним, повним, світлим і святим І вигравають фарби таємничо І радість музики лунає голосна. Народжуються радісні моменти І рідкісні і світлі почуття І несподівані з'являються коменти В буденних днях й казкових відчуттях Дитя-кохання почуття-любові. Де ти народжуєшся? Звідки ти ідеш? Даруєш серцю миті загадкові. Як діва юна в казку ти ведеш. Народження природне і величне Божественне і світле і святе То чистий Дух нас за собою кличе І в мрійний світ любові нас веде. О мрійнице! Любов, кохання, потяг Твої стежини вічні і м'які Твій ніжний дотик з розуму нас зводить Й дарує щастя, як політ птахів.
 10. Остання битва Зла з Добром В Украйні йде Армагедон Ми вистоїмо в битві цій І Перемога - наша ціль Сам Бог сьогодні з нами б'ється Творець - Він також не здається Отож і ми не можем здатись І маєм нелюда здолати Ми маєм Світло відстояти І Честь, і Славу не втрачати Любов і Віру прославляти І Силу Бога звеличати З оскалом вовчим Зло лютує Жінок й дітей геть не жалкує Це Темряви остАнні жертви Побільше хоче вона зжерти Але Добро завжди сильніше І світ цей стане осяйнішим Відчинить браму Перемога І людоньки узрять всі Бога.
 11. Країна-маніак існує поряд Де зло гуляє в душах й головах Де темінь править бал на тих просторах І щось гидке й бридке в думках, словах і почуттях Цілий народ підпав під силу зла і злоби Цілий народ дав душу знапастить У підземеллі у нащадків Коби Її душа в кайданах й смутку там ув'язнена сидить Бенкет справляє зло в Кремлі і у містах Там тисячі людей з ущент промитими мізками Й грязюкою заповнені їх душі і тіла З Останкіно болотними казками. Це страшна жатва зла Мордор у всій "красі" Понівечені душі і тіла Несуть те зло у світ усі І орки, урки, гобліни і інша нечисть Регоче і смердить й п'яніє аж до дна І смерті, гвалт і вбивства розвіває по планеті І хоче захопить побільше і сама І люди сірі, маса основна Обкурені, опоєні лайном екранів Блюють в УкрАїну смердючі ті слова І злоба й ненависть наносить страшні рани. Але є Бог, і є Закон Є заповіді Божі вищі І всі порушники, хто перейшов кордон Будуть всі вигнані і знищені. А наша Ненька буйно розцвіте Буде в Добрі й Любові жити І щастя й радість в людях тут буде І мир і спокій у дома і душі лине.
 12. Тримаймося браття, бо ми того варті -- Спокою, миру, добра і любові Мужньо стоїмо кордонів на варті В нашому серці і на нашій карті Нам захистити потрібно все чисте Все, що у душах наших тріпоче -- Мамину віру й червоне намисто Ляльку доньки і серце дівоче Що у ці дні так шалено тріпоче Сповнене віри, тривоги , надії Сповнене сили і чистої мрії Ми стоїмо -- сила духу стократна Все, що святеє, у нас за спиною Все що надбали дорогою ціною Впевнено йдемо дорогою цінною Бо бережем обережно збережене Усмішку сина, щебіт доньки Мамині очі і крепість руки Тата і твердість його настанов Віру у Бога і Світла основи. Ранки, світанки, грози і грім Схід, захід Сонця, веселку над всім Після дощу калабані широкі Де всі стрибали не знаючи років Де було весело просто від днини, Що промайнула у пустощах дивних Все це ми маємо відборонити Щоб зберегти і примножить все чисте Вічно, щоб слава про мужність ходила Про українців, що мають крила.
 13. Сини України високі Геройство ваше вище неба Ви діти степу синьоокі Б'єтесь за Неньку так як треба Украйна-мати у вогні У пепелищах і загравах Стоїть по шию у крові Дітей своїх і в їхніх ранах Ножі забагрені у кров Злочинці радо обтирають Вони ще навіть і не знають Не відають й гадки не мають Що вирок винесено вже: "За те, що перейшли межу На смерті душі засуджу Позбавлені життя вони Ці нелюди і пси війни" -- "Цей вирок Вищий суд призначив Він буде виконаний, значить. Вердикт кінцевий без вагань Без змін і інших коливань." -- Так говорив Суддя Верховний Творець Землі і Вищий Воїн Любові Бог і Світла Світлий І Справедливий й Непохитний. А Україна -- рідна Нене Із січі вийде обновлена І дітки родяться нові У домі новім по весні. Тримайтесь воїни високі Хай віра буде вашим соком Напоять вас хай Сили Духа Хай Бога подих на вас дмуха І ця броня хай зберігає В бою, на фронті. І хай лунає Кругом девіз високих й мужніх: " В ім'я добра, свободи й миру І справедливості і честі Ми підіймаєм зброю вгору Й боронимо в цю темну пору. І сонце зійде над Землею Осяє всіх людей своєю Любовью, мрією і Світлом Й настане мир на цілім світі.
 14. Моя сила в молитві і слові І іду з ними я по життю Вірші мої на ненчиній мові, Кличуть серце служить майбуттю І молитва сердечна і щира В Божій міці нам силу дає І насичує серце любов'ю І про воїнів наших дбає. Кожен робить свою добру справу І разом Перемогу куєм І у Світле майбутнє по праву Ми гуртом дружно всі увійдем.
 15. Цей світ містичний завжди ожива Краса і пісня ось мої жнива Але тепер ми підемо вперед Вперед і вгору різкий буде злет. Життя буяє, з зерна пророста Живим квітчає, радість ожива Дерева, хмарки, Сонце вдалині До Світла тягнеться і посміхається мені. Творець фарбує чарами цей світ Ніч, день і чарівний політ Серця чарівні почуття несуть І душі світлі райдуг мають суть.
×
×
 • Создать...