Перейти к контенту

Руслан

Admin
 • Число публикаций

  2 654
 • Регистрация

 • Последнее посещение

5 подписчиков

Profile Information

 • Gender
  Male

Недавние посетители профиля

10 013 просмотров профиля
 1. Тримайся Україно Тримайся рідна земле Ти маєш через все оце пройти Ти сильна і смілива, Ти - мужня і вродлива І всі незгоди, всі - перемогти Ти бачиш ці заграви і смерті і розправи І зло і злобу і ненависть й катів Ти вся це переможеш Я вірю, знаю, зможеш І вийдеш ти до сяючих світів Тримайся не здавайся, Тримайся упирайся Бо в борьбі лише кується сталь Ти маєш волю криці Ти маєш серце львиці Ти справжня Матір - мужня і свята А все лихе відійде, А все лихе минеться І зійде Сонце світле для нас всіх І люди відродяться, і люди схаменуться І буде скрізь лунати радість й сміх.
 2. Благодарю за поддержку!!!
 3. Біженцям та переселенцям і всім, хто постраждав від рашистської агресії Коли життя закінчується звичне Коли пропало все, що дороге Тоді дорога за собою кличе Й одна лиш сумка тягне за плече. Дороги, люди, митниці, кордони Усмішки, щедрість, щирість і сльоза А там -- війна, і ненависть, й прокльони, І лише Бог тримає нас від зла. Все чисте, світле, дороге і миле Лишилось в пам'яті і спогадах, в імлі Й тоді ти знову, всю збираєш силу Встаєш і йдеш, щоб відродитися в собі В кулак всю силу, волю і надію І перший крок, найважчий у житті А потім другий - і уже радієш, Що ти живеш і слідуєш меті. Важливо встати, йти вперед до мрії І хай там що, а ти ідеш вперед І через сльози, злобу, буревії Долаєш все і знову йдеш на злет.
 4. Так, болить, Так нестерпно болить, Але сила в душі нездоланна Вона завжди відродиться в мить, Коли все проти неї стоїть. Будем вірить, любити і жить. Коли зрада, війна і пітьма, І здається, що Світла нема. Але раптом - жевріє іскра Серед попелу, щось ожива Й розправляє вже Фенікс крила. Боже світло в душі не згора І в житті тоді бачим дива. Будем в щасті і радості жити! Хай там що, позагояться рани. Залікуємо душі й серця, Будем світле життя ми творити Й пам'ятатимем наших героїв. Ми відродимо наші міста Будем жити з нового листа.
 5. Воїнам Сила Духу є прояв свободи Сила Духу веде уперед Сила Духу важніше за воду І за їжу і свій турнікет Сила Духу - завжди Перемога Завжди віра і крепість в думках Дає силу здолати ворога Й Силу Світла несе в прапорах. Сила нашого Світлого Духу Надихає навколо усіх Друзям нашим дає допомогу І всім людям - радість і сміх Наша техніка краще стріляє Наша зброя точніше вціляє Вороги наші краще горять І втікають, біжать і біжать. З Богом в серці З Любовью в душі З люттю воїна Б'єм від душі.
 6. Вопрос Учителя Христа: Какие условия должны быть выполнены, для открытия видения мира энергий? 1 - первое и главное условие, я так считаю, перспектива служения и выполнения работы Духовного мира, то есть внутренняя готовность.Или расширяя эту мысль - если Духовный мир видит, что данный человек имеет шансы остатся надолго в служении и выполнять даваемые ему поручения, то к этому человеку направляется усиленный поток. 2 - внутренняя готовность. А именно, хотя бы минимальная внутренняя зрелость к видению. Очень сложно объективно оценить внутреннюю готовность, с индивидуальной позиции и не имея ещё видения. Думаю, внутренняя готовность каждого отдельно взятого человека более объективно определяется кураторами или ангелами , приставленным к каждому человеку. А также земными кураторами, наставниками, теми людьми, которые уже имеют подобное видение и способны многогранно увидеть последствия такого открытия. 3 - сознательная готовность. То есть, человек, на уровне своего сознания имеет желание и необходимость служения. Готовится к нему, старается вспомнить свою миссию жизни, то есть внутреннюю задачу души. Выполняет упражнения, направленные на развитие внутреннего видения. Улучшает свои духовные и морально-этические качества. Старается выполнять заповеди и Закон Гармонии, Кодекс чести и Кодекс работника. Что я буду делать с открытым видением мира энергий, как его использовать? В первую очередь, считаю, что должно быть чёткое понимание, что любые сверх способности, это огромная ответственность. Это орудие, которое может превращаться в оружие. И очень важно, чтобы в моменты искушений у человека не возникло желания превратить его с благородного оружия защиты Добра, в оружие Зла - мести, злобы, личных амбиций эго и т.д. Второе - любое использование сверхспособностей должно быть только под кураторством Духовного мира. Это оберегает всех - и обладателя, и окружающих, и Тонкий мир от ошибок, случайных или не случайных. Третье, использовать видение мира тонкого только во благо всего живущего. Четвёртое - использовать разумную инициативу. То есть, со своего угла зрения смотреть и в нужные моменты улучшать ситуации и развивать их во благо. Пятое - всегда помнить о Высшем Замысле Бога Творца, всё свои действия стараться постоянно сверять с ним.
 7. Цей світ містичний завжди ожива Краса і пісня ось мої жнива Але тепер ми підемо вперед Вперед і вгору різкий буде злет. Життя буяє, з зерна пророста Живим квітчає, радість ожива Дерева, хмарки, Сонце вдалині До Світла тягнеться і посміхається мені. Творець фарбує чарами цей світ Ніч, день і чарівний політ Серця чарівні почуття несуть І душі світлі райдуг мають суть.
 8. Підпис до картини: " Час захищати": Краса і мужність Віра в Небеса І щит і меч Воїтельниця-діва І Перемога Світла і Добра. Цей День важливий Доленосний день Уже чекає, вже іде назустріч. Так будьмо же готові до січі Так будьмо ж вірні принципам і Долі.
 9. Ангели У бою захищають від кулі І невидимий щит нам дають Разом з нами чатують на нулі Прикривають нам спину в бою. Наш невидимий вірний соратник Побратим на все наше життя Він не спить, війська Світлого ратник Він без втоми, нам всім помага. Ангел- воїн завжди захищає Все святе - віру, мрію, Любов. Про незгоди вперед сповіщає І про вихід нашіптує знов. Він направить на вірну дорогу Трішки вправо поверне наш шлях, Щоб не втрапить в халепу і злобу Його слухаймо й чуймо в думках. Він підказує серцю і душам Інтуїція наша не спить. Вірний Богу і принципам мужнім Він на чатах на віки стоїть.
 10. "До бою, до бою, до бою!" --- Ми чуєм лящання металу. " До бою, до бою, до бою!" -- Нам все навкруги сповіщає. " До бою до бою, до бою!" -- Всередині себе ми чуєм. " До бою, до бою, до бою!" -- На битву відважно прямуєм. Ця битва є наш Рубікон Ця битва - це Світла кордон Не маємо шляху назад Це зло ми відправимо в ад. Ця битва вирішує долю Землі і землян, нашу волю Або ж ми залишимось вільні Або пропадемо в безсиллі.
 11. Україно -- Свята Мати Героїв -- Лицарка-Воїтельниця Піднято меч Щоб голову з плеч Дракону і Змію Пітьми. Вперед до мети Щоб Зло відсікти Від Світу цього Назавжди. Щоб вірити в Світло, Любов і Добро Без страху можна було б. Щоб Бог святкував Людей частував У райськім саду Не в аду. Наснага і мужність У серці завжди. І Віра і Слава Творця. Так будьмо достойні Святої мети. І шлях пройдемо до кінця.
 12. Духине, Україно, рідна нене Бачиш ти події ці страшні Серце розривається від болю Й хочеться кричати -- Ні, ні, ні!!! Так не можна, це не має бути Це не так, це все чомусь не те. Чи так можуть жить і діять люди? Ні, це нелюд смерть усім несе. Це Пітьма повстала і дикує Це Пітьма знущається й вбива Демони прийшли на землю люті І потвори із печер підземних й дна. Правда й Кривда тут мечі схрестили Світло й Темрява тут борються тепер. Тож за ким підем в майбутнє, люди? Хто нам ближче, чий ми дивимось етер? Ми не маєм права на помилку. Не дамо окам'яніть своїм серцям! Душі і серця направим стрімко В Світлий бік, і Темряви кінця. https://vm.tiktok.com/ZMNp4UnX8/?k=1
 13. Бій гряде, Бій величний і правий Бій за Волю, Добро й все Святе Бій у променях Божої Слави Перемогу Вкраїні несе. Побратими -- ви руки Господні Ви на захисті світу тепер, Отож Слави ми станьмо достойні, Також гідність свою бережем. В бій йдемо під покровом Всевишнім Військо Неба згори прикрива Все минуле вже стало колишнім Попереду чекають дива. Віра в Світло, веде нас до бою Віра в Правду в душі назавжди Сила Духу веде за собою України ми вірні сини. Промінь Світла несе Перемогу Віру, Волю й наснагу дає Світить з самого Серденька Бога І до наших сердець дістає. Ми гуртуємось в Силі і Славі Ми гуртуємось в Вірі й Добрі. Перемоги богиня з заграви Вже іде-- ми достойні її. https://vm.tiktok.com/ZMNp4NGED/?k=1
 14. Славні Воїни Матері-Землі, Славні Воїни Неньки -України, Славні Сини і Доньки Бога-Творця! Ваша мужність сягає Небес, Ваша сміливість сягає меж Всесвіту. Ви - кращі із кращих, Ви - світлі із світлих, Ви - Переможці, тому, що Світло сильніше Темряви. Все Небесне Воїнство разом з вами! Хай лють благородна дає вам силу та наснагу в бою! Хай щит невидимий охороняє вас завжди. І честь і гідність буде повсякчас. Хай Дух ваш звеличається подвигами Героїв та Воїтельниць! Хай серце ваше буде - гарячим , а розум - холодним, а Сила Духу -- нездоланною! В ім'я справедливості та честі, в ім'я миру та волі! Заради дітей та батьків, дружин і чоловіків. Заради Світлого майбутнього! А після бою, хай Світло Бога огорне кожного і дасть силу та спокій та покров. https://vm.tiktok.com/ZMNp4e6jv/?k=1
 15. Империя зла -- росія Был брат и сплыл А стал -- холуй Раб зла, прислужник Сатаны И страх в душе Всевластный царь На всём пространстве той страны Куда идёшь, сестрица, а? Там мгла и пропасть, и тюрьма. Проснись, проснись и возопи. Но, нет, в плену у зла душа. В плену народ, забыт весь свод Тех светлых правил и Законов Что дал Творец для всех сердец. Забыты Честь, и Свет, Любовь В почёте Мрак и Страха зов. А искупленье будет страшным И пробуждение ужасным Когда народ сей стал безвластным, Холуйским, тёмным, безучастным?
×
×
 • Создать...