Перейти к контенту

Руслан

Admin
 • Число публикаций

  2 654
 • Регистрация

 • Последнее посещение

Весь контент пользователя Руслан

 1. Тримайся Україно Тримайся рідна земле Ти маєш через все оце пройти Ти сильна і смілива, Ти - мужня і вродлива І всі незгоди, всі - перемогти Ти бачиш ці заграви і смерті і розправи І зло і злобу і ненависть й катів Ти вся це переможеш Я вірю, знаю, зможеш І вийдеш ти до сяючих світів Тримайся не здавайся, Тримайся упирайся Бо в борьбі лише кується сталь Ти маєш волю криці Ти маєш серце львиці Ти справжня Матір - мужня і свята А все лихе відійде, А все лихе минеться І зійде Сонце світле для нас всіх І люди відродяться, і люди схаменуться І буде скрізь лунати радість й сміх.
 2. Благодарю за поддержку!!!
 3. Біженцям та переселенцям і всім, хто постраждав від рашистської агресії Коли життя закінчується звичне Коли пропало все, що дороге Тоді дорога за собою кличе Й одна лиш сумка тягне за плече. Дороги, люди, митниці, кордони Усмішки, щедрість, щирість і сльоза А там -- війна, і ненависть, й прокльони, І лише Бог тримає нас від зла. Все чисте, світле, дороге і миле Лишилось в пам'яті і спогадах, в імлі Й тоді ти знову, всю збираєш силу Встаєш і йдеш, щоб відродитися в собі В кулак всю силу, волю і надію І перший крок, найважчий у житті А потім другий - і уже радієш, Що ти живеш і слідуєш меті. Важливо встати, йти вперед до мрії І хай там що, а ти ідеш вперед І через сльози, злобу, буревії Долаєш все і знову йдеш на злет.
 4. Так, болить, Так нестерпно болить, Але сила в душі нездоланна Вона завжди відродиться в мить, Коли все проти неї стоїть. Будем вірить, любити і жить. Коли зрада, війна і пітьма, І здається, що Світла нема. Але раптом - жевріє іскра Серед попелу, щось ожива Й розправляє вже Фенікс крила. Боже світло в душі не згора І в житті тоді бачим дива. Будем в щасті і радості жити! Хай там що, позагояться рани. Залікуємо душі й серця, Будем світле життя ми творити Й пам'ятатимем наших героїв. Ми відродимо наші міста Будем жити з нового листа.
 5. Воїнам Сила Духу є прояв свободи Сила Духу веде уперед Сила Духу важніше за воду І за їжу і свій турнікет Сила Духу - завжди Перемога Завжди віра і крепість в думках Дає силу здолати ворога Й Силу Світла несе в прапорах. Сила нашого Світлого Духу Надихає навколо усіх Друзям нашим дає допомогу І всім людям - радість і сміх Наша техніка краще стріляє Наша зброя точніше вціляє Вороги наші краще горять І втікають, біжать і біжать. З Богом в серці З Любовью в душі З люттю воїна Б'єм від душі.
 6. Вопрос Учителя Христа: Какие условия должны быть выполнены, для открытия видения мира энергий? 1 - первое и главное условие, я так считаю, перспектива служения и выполнения работы Духовного мира, то есть внутренняя готовность.Или расширяя эту мысль - если Духовный мир видит, что данный человек имеет шансы остатся надолго в служении и выполнять даваемые ему поручения, то к этому человеку направляется усиленный поток. 2 - внутренняя готовность. А именно, хотя бы минимальная внутренняя зрелость к видению. Очень сложно объективно оценить внутреннюю готовность, с индивидуальной позиции и не имея ещё видения. Думаю, внутренняя готовность каждого отдельно взятого человека более объективно определяется кураторами или ангелами , приставленным к каждому человеку. А также земными кураторами, наставниками, теми людьми, которые уже имеют подобное видение и способны многогранно увидеть последствия такого открытия. 3 - сознательная готовность. То есть, человек, на уровне своего сознания имеет желание и необходимость служения. Готовится к нему, старается вспомнить свою миссию жизни, то есть внутреннюю задачу души. Выполняет упражнения, направленные на развитие внутреннего видения. Улучшает свои духовные и морально-этические качества. Старается выполнять заповеди и Закон Гармонии, Кодекс чести и Кодекс работника. Что я буду делать с открытым видением мира энергий, как его использовать? В первую очередь, считаю, что должно быть чёткое понимание, что любые сверх способности, это огромная ответственность. Это орудие, которое может превращаться в оружие. И очень важно, чтобы в моменты искушений у человека не возникло желания превратить его с благородного оружия защиты Добра, в оружие Зла - мести, злобы, личных амбиций эго и т.д. Второе - любое использование сверхспособностей должно быть только под кураторством Духовного мира. Это оберегает всех - и обладателя, и окружающих, и Тонкий мир от ошибок, случайных или не случайных. Третье, использовать видение мира тонкого только во благо всего живущего. Четвёртое - использовать разумную инициативу. То есть, со своего угла зрения смотреть и в нужные моменты улучшать ситуации и развивать их во благо. Пятое - всегда помнить о Высшем Замысле Бога Творца, всё свои действия стараться постоянно сверять с ним.
 7. Цей світ містичний завжди ожива Краса і пісня ось мої жнива Але тепер ми підемо вперед Вперед і вгору різкий буде злет. Життя буяє, з зерна пророста Живим квітчає, радість ожива Дерева, хмарки, Сонце вдалині До Світла тягнеться і посміхається мені. Творець фарбує чарами цей світ Ніч, день і чарівний політ Серця чарівні почуття несуть І душі світлі райдуг мають суть.
 8. Підпис до картини: " Час захищати": Краса і мужність Віра в Небеса І щит і меч Воїтельниця-діва І Перемога Світла і Добра. Цей День важливий Доленосний день Уже чекає, вже іде назустріч. Так будьмо же готові до січі Так будьмо ж вірні принципам і Долі.
 9. Ангели У бою захищають від кулі І невидимий щит нам дають Разом з нами чатують на нулі Прикривають нам спину в бою. Наш невидимий вірний соратник Побратим на все наше життя Він не спить, війська Світлого ратник Він без втоми, нам всім помага. Ангел- воїн завжди захищає Все святе - віру, мрію, Любов. Про незгоди вперед сповіщає І про вихід нашіптує знов. Він направить на вірну дорогу Трішки вправо поверне наш шлях, Щоб не втрапить в халепу і злобу Його слухаймо й чуймо в думках. Він підказує серцю і душам Інтуїція наша не спить. Вірний Богу і принципам мужнім Він на чатах на віки стоїть.
 10. "До бою, до бою, до бою!" --- Ми чуєм лящання металу. " До бою, до бою, до бою!" -- Нам все навкруги сповіщає. " До бою до бою, до бою!" -- Всередині себе ми чуєм. " До бою, до бою, до бою!" -- На битву відважно прямуєм. Ця битва є наш Рубікон Ця битва - це Світла кордон Не маємо шляху назад Це зло ми відправимо в ад. Ця битва вирішує долю Землі і землян, нашу волю Або ж ми залишимось вільні Або пропадемо в безсиллі.
 11. Україно -- Свята Мати Героїв -- Лицарка-Воїтельниця Піднято меч Щоб голову з плеч Дракону і Змію Пітьми. Вперед до мети Щоб Зло відсікти Від Світу цього Назавжди. Щоб вірити в Світло, Любов і Добро Без страху можна було б. Щоб Бог святкував Людей частував У райськім саду Не в аду. Наснага і мужність У серці завжди. І Віра і Слава Творця. Так будьмо достойні Святої мети. І шлях пройдемо до кінця.
 12. Духине, Україно, рідна нене Бачиш ти події ці страшні Серце розривається від болю Й хочеться кричати -- Ні, ні, ні!!! Так не можна, це не має бути Це не так, це все чомусь не те. Чи так можуть жить і діять люди? Ні, це нелюд смерть усім несе. Це Пітьма повстала і дикує Це Пітьма знущається й вбива Демони прийшли на землю люті І потвори із печер підземних й дна. Правда й Кривда тут мечі схрестили Світло й Темрява тут борються тепер. Тож за ким підем в майбутнє, люди? Хто нам ближче, чий ми дивимось етер? Ми не маєм права на помилку. Не дамо окам'яніть своїм серцям! Душі і серця направим стрімко В Світлий бік, і Темряви кінця. https://vm.tiktok.com/ZMNp4UnX8/?k=1
 13. Бій гряде, Бій величний і правий Бій за Волю, Добро й все Святе Бій у променях Божої Слави Перемогу Вкраїні несе. Побратими -- ви руки Господні Ви на захисті світу тепер, Отож Слави ми станьмо достойні, Також гідність свою бережем. В бій йдемо під покровом Всевишнім Військо Неба згори прикрива Все минуле вже стало колишнім Попереду чекають дива. Віра в Світло, веде нас до бою Віра в Правду в душі назавжди Сила Духу веде за собою України ми вірні сини. Промінь Світла несе Перемогу Віру, Волю й наснагу дає Світить з самого Серденька Бога І до наших сердець дістає. Ми гуртуємось в Силі і Славі Ми гуртуємось в Вірі й Добрі. Перемоги богиня з заграви Вже іде-- ми достойні її. https://vm.tiktok.com/ZMNp4NGED/?k=1
 14. Славні Воїни Матері-Землі, Славні Воїни Неньки -України, Славні Сини і Доньки Бога-Творця! Ваша мужність сягає Небес, Ваша сміливість сягає меж Всесвіту. Ви - кращі із кращих, Ви - світлі із світлих, Ви - Переможці, тому, що Світло сильніше Темряви. Все Небесне Воїнство разом з вами! Хай лють благородна дає вам силу та наснагу в бою! Хай щит невидимий охороняє вас завжди. І честь і гідність буде повсякчас. Хай Дух ваш звеличається подвигами Героїв та Воїтельниць! Хай серце ваше буде - гарячим , а розум - холодним, а Сила Духу -- нездоланною! В ім'я справедливості та честі, в ім'я миру та волі! Заради дітей та батьків, дружин і чоловіків. Заради Світлого майбутнього! А після бою, хай Світло Бога огорне кожного і дасть силу та спокій та покров. https://vm.tiktok.com/ZMNp4e6jv/?k=1
 15. Империя зла -- росія Был брат и сплыл А стал -- холуй Раб зла, прислужник Сатаны И страх в душе Всевластный царь На всём пространстве той страны Куда идёшь, сестрица, а? Там мгла и пропасть, и тюрьма. Проснись, проснись и возопи. Но, нет, в плену у зла душа. В плену народ, забыт весь свод Тех светлых правил и Законов Что дал Творец для всех сердец. Забыты Честь, и Свет, Любовь В почёте Мрак и Страха зов. А искупленье будет страшным И пробуждение ужасным Когда народ сей стал безвластным, Холуйским, тёмным, безучастным?
 16. Очень красиво. И где ты эти слова нашёл?
 17. Війна Я посміхаюсь світу через сум Зкривавле серце знов любовію палає Душа ридає від гнітючих дум Але оновлюючись Світлом Божим - сяє Джерельце світле знов водою напуває І неба синь вдихаємо грудьми І світло Сонечка яскраво знову сяє Й відроджуємось знову в цьому світі ми Так віра нам наснагу придає Любов вперед примушує дивитись Людина знов так тягнеться і прану жадної п'є Життя відроджується і буде знову витись
 18. Сердечная чакра Земли начала изливать свой Свет. Преображение коснулось огромных территорий. Свет Творца изливается на Землю и на Украину. В Украине, по аналогии с миром тонким, началось очищение власти, от самых верхних эшелонов, до самых нижних. Из власти убирались и часть садили в тюрьмы за преступные действия многих и многих, кто убивал, воровал, обманывал, не имел духовных основ мировозрения также врагов, предателей, сепаратистов, коллаборантов и иных подобных им. На их место и во власть приходят люди новой формации, люди Света, люди имеющие в своей основе духовное надрелигиозном, наднациональном, космическое мировозрение. В Украине проводятся выборы в Верховну Раду и местные рады в октябре 2023 года. Благодаря Свету Творца к выборам уже проявились люди новой формации, имеющие прогрессивные светлые взгляды. Это люди с надрелигиозным, наднациональным мышлением, люди с космическим мировозрением и вселенской душой. Эти люди знают светлый путь развития Украины и Планеты. Они имеют силу и волю встать во главе управления страны. Они побеждают на выборах и начинают реализацию Божественного плана развития для Украины. Это очень светлый, прогрессивный план. В этом плане говорится в частности о том, что Украина становится страной междугородного сотрудничества, о том, что в Украине ни одна национальность не является избранной, любой человек, желающий жить в Украине получает паспорт Украины и становится украинцем Ни одна религия не является национальной, всё религиозные течения равны. Всё, языки равны. Языком государственным является украинский, языком международного общения на данном временном промежутке - английский. В личном общении любые языки равны и развиваются в природном русле. Любое навязывание превосходства одной культуры над другой пресекается. Украинская культура активно развивается в связи с глубоким почтением и уважением её во всём мире. Любое культурное наследие любой страны почитаемо и сохраняется. Украина становится местом реализации и воплощения всего передового в мире, Галактике и Вселенной. И в плане духовном, и культурном, и технологическом и других отраслях и сферах. Активизируются места Силы которые дают поддержку всем светлым начинаниям. В это же время проявляется лидер нации, человек с такими же светлыми, прогрессивными взглядами с интернациональным, интеррелигиозным, космическим мировоззрением и вселенской душой. Он (она) активно поддерживается народом и прогрессивной основой сообщества, культурными деятелями. И в 2024 году этого человека избирают президентом Украины. Он начинает кардинально менять в прогрессивную сторону систему управления. И она становится подобна управлению Бога Творца Саваофа. Мир и процветание приходит на земли Украины и дольше шагает и множится по всей Планете. Подобное управление множится везде по Планете и Планета превращается в земной рай. Планета Земля полноценно омывается Светом Творца. Все чакры Земли активны. Она включает дополнительные чакры. Энергия любви проявлена сполна и качественно. Соединение: Творец - Духовный, ангельский мир – человек имеет полное взаимодействие. Люди владеют всеми заложенными способностями, видят мир тонкий, духовный, совместно создают проекты и их воплощают. Это удивительные открытия в музыке, творчестве, работе с энергиями, создании уникальных минералов, растений, животных, и даже нового вида человека, и при сотрудничестве с Творцом создание новой энергии Любви – ньюЛюбовь. Эта новая энергия удивляет всю Вселенную, она просто сказочная, свойства невообразимые и чудесные. Это даёт импульс к расширению, усовершенствованию и преобразованию всей Вселенной и соседних Вселенных. Ликование от лавины открытий и ощущений нового и суперсветлых энергий величайшее.
 19. Воля Епіграф: " Воля для тіла відвойовується роками і століттями, воля Духу - життями." Свободу власну звоювавши, Свободу Духа знов забули. Зробили крок - на мить проснулись, Зробили другий - знов поснули. Коли життя стоїть на лезі Тоді за нього боротьба, І перемога Богом дана І знов відродиться життя. Але так само йти потрібно Й боротись треба сильно-сильно Щоб звоювать свободу Духу І вольним стати в світі Світлім.
 20. Свої і чужі Епіграф: " Свої серед чужих і чужі серед своїх". Ми підтримуєм Украйну І її величну мрію Ту красиву, світлу, файну Мужню, сильную Духиню. Ми підтримуєм свободу Волю мужнього народу В душах світлих, що жевріє Й птахом світлим в душах піє. Що несе забуте Слово Мудрість Істини затерту І Любов, що не проходить Й віру крепку, сильну, вперту. Але хто ж те Слово чує? Хто до Істини готовий? Хто Закони Неба взує? І Любові плащ одягне? Хто готовий йти не в церкву А до серця свого сягнуть? Хто готовий відвернутись Від старого, що вниз тягне? Одиниці, одиниці... Більшість натовпом тупцює По болотах і багнюці Власних скривджених потворень І кармічних злих повторень. Ми чужі у цьому домі. Хто волання ці почує? У пустелі цій безкраїй? Хто уб'є у собі звіра? Хто достойний волі стане? Хто дракона переможе У душі своїй і в Дусі? Хто захоче йти до Світла? Хто Христа з хреста позніме? Хто зуміє всім сказати: " Я один, але я з Богом! В світлім братстві світлих Духів. Я один, але з Христом я, З тими, хто його пізнали. Хто нікого не вбивали, ні людину, ні тварину. Не брехали і не крали. Я один, але я з Богом. Ця дорога світла й чиста. Поможи всім нам Пречиста. Дай нам Істину пізнати. Не дай знов Христа розп'яти.
 21. За Варравою йдучи, Може бути й перемога. Але не кінцева ціль Тих, хто йде шляхом до Бога. Українці відпадуть, Більшість, хто ідуть до волі. І рабами тут помруть, У тенетах злої долі. Більшість заповідь: " Не вбий!", Не пізнає і не знає. Й шлунок, вищий понад все Пісню волі заглушає. Хто піде шляхом Тим далі? Хто Свободу відвоює? Хто здобуде Перемогу Й перемогою знехтує? Хто Христа ідею вчує? Хто відкрити вуха зможе? Той, хто правдою знехтує І до Істини приложе Душу, Дух і тіло бренне Й буде йти до Світла Бога. Перемогу той спразднУє, Хто Закони Світла множе.
 22. Розіп'ята Україна Земле моя святА. Нищать тебе Іуди Як колись Христа Розпинали і знущались Насміхались і не картались. Злодієм обзивали Життя забирали. Але Боженка Живий Найвищий і Святий Відродить Неньку-Україну В цю лиху годину Феніксом воскресним І по світу понесем Світло і добро. І хай зникає зло, І воріженьки-кати Злобні "брати". А Любов воскресає І миру мир наступає.
 23. Люди спішно від'їжджають І добро все залишають Окупант прийшов до нас Убиває повсякчас - І навіщо ж ти прийшов? - Геть, з УкрАїни пішов! - Геть, з ланів широкополих! - Геть, з лісів наших роздолих! - Геть, з Святої України! - Геть! І не твори руїни. Досить люд наш убивати, Гвалтувати і знущатись! Досить множити тут зло. Забирайся, геть пішло! Маєм воїнів звитяжних, ЗСУ і ТрО відважних Свою землю захищаєм І негідників знищаєм. Буде рай на Україні! Буде мир у всій країні. Буде Світло і добро! Щастя буде, згине зло!
 24. Руслан

  Мысли о насущном

  Бороться и искать, найти и ее сдаваться. - девиз Духовного мира и , я думаю, девиз Воинов Света. 2000 лет тому назад жил на Земле Величайший Воин Света, Пророк, Сын Бога -- Учитель Христос. Он показал пример, что нельзя никогда сдаваться, нельзя никогда отступать. Показал, что истинный Воин всегда идёт до конца, до победы, даже если его убивают, то истинный Воин всё равно победил. Он победил свой страх. Даже с потерей тела, Дух получает неоценимый опыт мужества, храбрости, стойкости, смелости Духа. Иначе, при сдаче, даже при спасении тела, в ячейках памяти, в ячейках энергоструктуры записывается информация о трусости, о подчинении, о страхе и потом этот дух многие последующие воплощения будет испытывать в критических ситуациях именно эти чувства -- страх, боязнь, подчинение, проигрыш, поражение, сдача. Именно такие духи будут становится рабами, людьми боящимися за своё тело, трусами, предателями, изменниками. Поэтому , я думаю, что Учителю Христу сейчас противно смотреть с небес на религию рабов -- современные течения, так называемого "христианства". Поэтому это "христианство", должно кануть в лету. Оно обречено. Оно воспитывает трусов, предателей, рабов. За редким исключением истинных Посланников Небес.
 25. Руслан

  Мысли о насущном

  Если бы я был россиянином. Если бы я был россиянином в текущий момент я бы сделал следующие действия. Первое, это постарался бы осознать, верно осознать ситуацию, это нужно для чёткого понимания, ясного, той картины, которая сложилась, к сожалению, на данный момент. Именно народы территории российской федерации притянули те низкие энергии, которые и привели к падению этого конгломерата народов в бездну и сейчас происходят ужасающие действия, показывающие те страшные энергии, которые во многих душах с этой территории властвуют, энергии зла в многих и многих, это энергии абсолютного зла. Второй шаг который я бы сделал, это я бы постарался прийти к покаянию за всех людей моей страны. 2-й шаг-- покаяние, очень важен. Ввиду того, что он даёт возможность после осознания ошибки освободиться от энергий, сопровождающих это ошибку. Освободится от энергий превосходства, гордыни, имперскости, эго, шовинизма. Третье. А теперь, я бы постарался начать движение в верном направлении, вперёд к Свету и первое это я бы направил молитву и медитацию к Духам-Водителям: Духу России и Духам тех 190 народов и народностей, которые населяют на данный момент российскую федерацию. Также, я бы направил свои молитвы-медитации на души тех людей, которые ещё можно пробудить. Просил бы Отца- Матерь-Творца и Духовный мир, направить в души Свет для пробуждения. Направить в души в первую очередь тех воинов, которых ещё можно пробудить к Свету, направить свет и любовь, милосердие в те души граждан россиян и других народностей, которых ещё можно пробудить к Свету. Очень нужно найти хотя бы по одному проводнику в каждом народе, в каждой народности, нужно найти этих людей, призвать их и попросить их сделать такие действия. Также я бы молил о приходе Духа Свободы к Духам водителям и душам людей, чтобы они почувствовали свежий ветер, ветер перемен, ветер ведущий к светлому будущему, но для этого нужно проявление их личной воли, выхода из рабства и они должны разорвать цепи рабства, которые закрывают их души и умы. Я бы стоял на подобной молитве-медитации круглосуточно 24 часа в сутки 7 дней в неделю до победы Света на моей земле. "Смерть Кащеева на конце иглы" - основу любой страны составляет народ. Именно он - народ, является стержнем страны. "Конец стержня - иглы" - это осознанная часть народа и Дух Водитель народа. Именно они и могут и должны сломать Кащея.
×
×
 • Создать...