Перейти к контенту

Роман

Members
 • Число публикаций

  235
 • Регистрация

 • Последнее посещение

1 подписчик

О Роман

 • Звание
  Постоянный участник

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Дякую Вчителю і Єлені за послання!!!
 2. Дорогий Вчителю,дякую за роз'яснення теперішньоі ситуації на планеті!Дякую,Єлено,за Вашу працю! Дійсно відчувається певний вплив на психіку,особливо на психо-моторні функції.У людей присутня загальна розслабленість,і буде правильніше навіть сказати розконцентрованість,яка місцями переходить в апатію,абож навпаки,в некеровану агресивність.Люди почали боятись одне одного......І цей страх,напевно, і оприділяє всі ці емоційні стани.Цінність людини,як індивідуальної особистості,все більше нівелюється..... Система намагається всіх зрівняти,своєрідно ,,причесати,, однією гребінкою і заштовхнути
 3. Дякую Вчителю і Єлені за Послання!!!
 4. Дякую Духовному світу!!!Дякую Вчителю і Єлені!
 5. Дякую!!!!Щиро дякую!!! Схвалюю і підтримую дане звернення! Нехай буде Мир і Світло на нашій планеті! Кожна людина,як індивідуальна особистість,має непорушне право на Життя,право на свободу,право на власну програму розвитку і ніхто не може порушувати і обмежувати ці права любим способом.
 6. Дякую Вчителю і Єлені!!! Нехай пітьма і морок нарешті розвіються на цій багатостраждальній планеті,а Світло й Радість Життя любовно заповнять увесь Її простір! Мусимо все зробити для цього,правильно й вивірено!
 7. Цікава інформація про підвищення рівня вібрацій.....https://www.youtube.com/watch?v=ZcOCphEV8Kg Руслан,будь ласка, перенесіть це повідомлення на іншу сторінку.....щось не там я його вставив...
 8. Дорогий Вчителю,дякую за інформаційну підтримку і допомогу в цей непростий час!!! Своєчасна поінформованість допомагає зберігати внутрішню збалансованість і рівновагу! Дякую Єлені за можливість отримання цінної інформації!
 9. Є дуже багато свідчень випадків,коли малесенькі і хрупкі кораблики виходили з жорсткої бурі, стихії шторму переможцями і в цілості і збереженості щасливо досягали наміченої бухти......Якщо корабликом управляє вмілий і досвічений капітан,то не все так страшно.....В тяжкий час випробувань особливо важливо не впасти в паніку і апатію,а це можливо тільки при наявності сили духу і сили волі,а також віри,що все буде добре....Ну і звісно ж,при наявності на кораблику добре навченої і скоординованої команди.
 10. Дякую Вчителю і Єлені за Послання!!!!! Також дуже дякую Єлені за відновлення публікацій текстовіх оригіналів Послань!!!
 11. Дякую Вчителю і Єлені за послання!!! Єлено,маю просьбу до Вас!Будь ласка,викладайте текстовий оригінал Послання тут,на сайті!Ви знаєте,що кожна буква алфавіту несе в собі певний образно-енергетичний шифр і ритм.Кожне слово і тим більше речення мають 12 рівнів сприйняття і тлумачення енергії-інформації.Це багаторівнева інформаційно-енергетична система. В різних людей процес сприйняття інформації не однаковий.Одні краще сприймають на слух,в інших більше розвинена зорова пам'ять. Мені видається,що оптимальним варіантом було б мати два канали сприйняття-і зоровий і слуховий. Ще
×
×
 • Создать...