Перейти к контенту

Практики


Рекомендуемые сообщения

Практика.

 

Стараюся синтезувати багато різного.

Це кілька годин денно проводжу таку роботу.

Хочу обєднати можливості тіла, організма з енергетичною структурою, роботу головного мозку

поєднати з роботою спинного мозку. В природі це закладено. головні точки мозку із чакрами вздовж

хребта - це може бути поєднано. Є фізичні вправи, дихання, поєднання дихання, головним чином фази

затримки з потужною фізичною взаємодією на тіло. Це біг, для мене це єдина можливість ввійти в стан медитації

і безмовя. По іншому в мене не получається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 years later...

Друзі, домовившись проводити практики кожного дня, пропоную ділитися результатами частіше ніж раз на тиждень.

Ми домовлялися проводити практику "омивання золотим дощем" та "чистки поля від чужерідних енергій"
Маю сказати, і це сором, що з самого початку роботи в проекті я мало уваги приділяв практиці "омивання золотим дощем".

А зараз, величезне ДЯКУЮ Олені (як завжди) за направлення нашої думки в вірне русло, і почав концентруватися на цій практиці, і намагався отримати результат. 

Після молитви, при концентрації та зусиллях візуалізації та розслаблення, практика почала виходити. Я РЕАЛЬНО почав відчувати Золотий Дощ, який омиває спочатку голову, а потім плечі та тіло. При цьому я реально відчував начебто з мене сходив якийсь "старий брудний одяг", і це приємно. Я відломлював "шматки грязюки"...
Зразу змінилися думки, вони стали вищими та світлішими.... Після цього, через пів години, в моєму високому стані піднесення сталася суттєва провокація на рівні матеріального світу. Орендодавець приміщення, в якому знаходиться справа мого життя різко вирішив змінити умови та поставив ультиматум виселення нашої організації (це дуже трудозатратний процес). 

Ці думки почали кидатися на мене, як дикі звірі, від яких треба було відбиватися. Вони хотіли пити з мене енергію і присмоктувалися, будучи реальною темною енергією. 

Ще раз дякую що ми так вчасно домовилися проводити ці практици. 

Сьогодні зранку, вже прередивившись десятки оголошень по оренді будинків у Києві та околицях, я згадав що ми домовлялися проводити практики кожного дня. І з четвертого разу я зміг витіснити думки зайві з голови та "дати простір" думкам та концентрації на практиках. І це знову спрацювало... мої думки піднялися на "10 поверхів вище" і зразу змінився вектор моїх думок. Я став спокійно бачити ситуацію, спокійно розмірковуючи про свої варіанти. Більше думки темні не "пили з мене енергію", і не "пили" її ті, хто за цими думками та ситуаціями стояв. 

Але гра в захист себе та рідних на рівні енергій продовжується! :) Гра в захист сівітлих ідей та організацій. Я з дитинства любив гру в шахи..
Ось така історія двох днів практик. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сергій, я бачу у вас проблеми у пошуках приміщення.

Ви шукаєте приміщення. Дозвольте в вас запитати,

чи ви звертались до Руслана. Треба запитати у нього. Чи ваші цілі співпадають

з головною ідеєю проекта. З коцепцією християнства, як релігією любові.

Я зрозумів, що ви маєте якусь свою організацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 months later...

Присоединиться к обсуждению

Вы можете ответить сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас уже есть аккаунт, войдите, чтобы ответить от своего имени.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Допустимо не более 75 смайлов.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Ваши публикации восстановлены.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...