Перейти к контенту

Мысли вслух


Гость Милена

Рекомендуемые сообщения

Нагадалось, щось важливе що було на цьому антикорупційному форумі.

Щось говорив Міхаел Саакашвілі, щось важливе для нього. що мав сказати.

потім секундна зупинка, ніби згадав щось важливіше: и делайте все это

с улыбкой, с улыбкой, с улыбкой. Потім продовжив перервану думку.

А мова йшла про відношення до людей. коли ти маєш якесь відношення до людини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 month later...

Нема хреста не потрібно і слухати Бога.

Бога слухаєш чуєш тільки коли є хрест.

Відчай Мойсея, довели до такої степені що він розбив Скрижалі.

Не з гніву, це відчай від того що він побачив - людям не потрібен був Бог.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 weeks later...

Хтось повинен був розказати, перше це треба було від когось почути.

 

Деколи вони запитують,-  то ти зовсім не їш мясо, ніякого? А була якраз пора - початок посту.

Ну так, тоді організм не зашлаковується, тоді треба менше очищатись. Та я не через це, все

живе має право жити. І ніхто не може віднімати у нього цього права.

Це важко прийняти коли звик, привичка довліє, тяжко відмовитись, від "приємного."  Та й Книга про те ж.

Ти тільки відділи чисту тварину від нечистої, чисту можна їсти.  А заповідь не вбий? Та ти що,

боронь боже, ми ж не вбивці якісь, ми тільки тварин. А що перше було написано інше, я даю вам

насіння рослин і дерев - це вам буде у їжу. На це вже мовчиться, не суперечиться, просто мовчиться.

Бо коли перше входить в протиріччя з "приємним," завжди відкидається перше, в угоду "приємному," тоді це захищається.

- Написано владичествуй над землею!

- Написано також не вбивай, бережи життя всього живого, будь ціломудреним в ділах, у думках, і в свідомості.

Багато було таких розмов, вони виникали завжди самі по собі, так виходило, і не я їх починав.

Запамяталась розмова з приїжджим єпископом, євангелістом, дав запитання у запискі, була така можливість запитувати

у нього. Запитав як він ставиться до освячення священниками ковбаси на головні християнські свята, і чи узгоджується

це з заповіддю.Написав також якщо йому не зручно то може не відповідати, може навіть не зачитувати. Ця записка

була не зачитана. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 weeks later...

Можливо і не треба так неістово боротись проти свого тіла якщо мова

заходить про новий спосіб освоєння енергією. Вегетаріанство. В тому виді

яке воно є, яке признане по всьому світу, дуже мало дає людині для індивідуального росту

свідомості, так же як і любий релігійний піст. Це із за основополагаючої ідеї - що вживання

плоті тварин забруднює людину. Це добре вивчено на всіх рівнях, це доказано і представлено

в виді  доступної інформації. Тут холодне відношення до тварин, вони десь подалі, вони тут

ні до чого, тут головне людина. Це не істинне відношення, істинним відношенням буде відмова

від убивчої їжі, підчиняючись заповіді не убий - все живе має право на життя, все живе має право

на власне життя і не бути додатком до когось. Сироїдіння. Це якісно щось інше. У більшості описується

процес як з цим жити, досвід. Ніколи не задається питання а зачим це? Зачим переходити на такий спосіб

харчування. Приймається інформація від інших практикуючих людей і цього як правило завжди досить.

Піст. 

Я це розумію - не харчуватись прахом. Не читати, не дивитись інформацію

що має низьковібраційний зміст. Не приймати енергії оточуючого середовища якщо це деструктивна, або

несумісна з енергією чистоти. Піст - єдине в цьому, не приймати те що веде до праху...

Можливо і не треба так вороже настроюватись проти власного тіла, бо власне має бути запитано для чого

це все, який результат очікується, чи буде людина щасливіша в кінці коли досягне. Можливо потрібно.

Та так вороже ставитись до власних клітин, чи то гнати їх, чи то не знати як вже до них ставитись, я не розумію

коли все це читаю. Людина роками привчала клітину. Значить можна внести новий образ, нову ідею. Клітина

живе тільки вісім місяціі, потім процес оновлення, замінення, народжується нова клітина. І молода клітина уже буде

приймати нову енергію, нову ідею із самого початку. За рік можна повністю оновити тіло, привнести нові функції

в плоть.

Нам були дані практики. Це настільки ширше від всіх представлених тематик! Там є ідеї. Там є повнота. Там є

те де більше ніде не знайдеш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 5 weeks later...

Цих двох російських воєнополонених, суд над якими відбувся і оголошено

винними. Я би їх відпустив, під чесне слово, що не будуть воювати проти

України, не думати про неї нічого негідного. Я б їх відпустив, під одне чесне слово,

без всяких умов і без огляду ні на що. Має хтось почати. Перший.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 month later...

Як рідко проглядує людина вісті під своїм іменем.

Для чогось втаємничується, щоб остатись невідомою..

Чи боїться. навіть не знаю.

Навіть іменем гість не може засвідчитись тепер форум.

Одні компютерні ярлички.

Може я єдина людина що читає?

Хотілося б писати гостю що приходить, та нема і гостя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 months later...

Думки вголос.

 

Тут бракує  живої присутностітієї людини що і породила цей форум, тої що приймає послання Учителя.

Колись. коли тільки зачинався, після багатьох обговорень, думок і коли всі зачинающі з нетерпінням чекали першого

відвідувача. тоді йому дуже возрадувались. цій першій людині:

- Я потому так рада что вы первый кто откликнулся. Так говорилося першому выдвідувачу хто захотів прийняти участь,

кого це заінтерисувало. Уже нема цього,. нема цього позиву до невідомого, кому це потрібно, кого це заінтерисує,

Нема посилу, і людина не знає що таке є. Нема і відповіді на запитання.А вони даються всім, даються і тій що приймає послання.

І багато настроєні на вас, що ж ви відповісьте, а ви мовчите. Десь. виходячи із принципів механізації і умертвляючої раціональності

поставлена під номером пять в цьому списку ви чомусь самовідводитесь. І це вірно що не треба затримувати послання, бо

чекають його, повірте, хвилина за хвилиною. Та як зубодробітєльно це подається, це намагання. намагання ввести людину в регламент.

Книга про Андрія яка має іншу назву, як і імя його справжнє Адір. вона потрібна. вона потрібна Україні. По селах стрілять на Андрія,

колись багато шкоди робили, за честь вважали висадити віз на стріху і зранку збігалося все село подивитися на ці бешкети. А ви кажете.

Що ж вони знають? Кому це потрібно? Чи вони знають за Андрія, про що він думав, із чим ішов, як це справді було. Мовчить думка,

нема посилу. ніби і не для людей це писано. Знайшлося би все, і засоби для друкування, випуску книги коли правильно оформити 

думку запрос. Відрікаються від слова, десь шукають бонусів. вигод на стороні. а української мови тут не чути. вважають це за жертвенність,

а потім кажимо за братство.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 weeks later...

Думки вголос.

 

Історія буття, викладена у Біблії, і також в рівній степені все інше, аж до останньої точки.

Все важливо. Все це для думання, розмірковування. Це і для душі, а вона сприймає це по іншому

ніж розум - це пізнання почуттями, серцем, інтуіцією. Душа знає більше: якщо душа не дає згоди,

розум повинен прислухатись. Що я маю на увазі? Читаючи Біблію. Хіба ніколи не виникало запитань?

Хіба потрібно все приймати на віру, відмовившись від мислення, хіба розум не має піти вслід за душею

і постаратися зрозуміти душу? Навіть, якщо іти точно, слідуючи описанню цієї історії Каїна і Авеля, і Бога.

І їх жертви. Хіба не ясно що Авель приніс смерть на Землю, до того не було її. І хіба це угодно було Богові,

жертвоприношення Йому в виді лишення життя невинних тварин і возложення Йому на Його алтар?

Хто дав імена, той відповідає за цих тварин, котрі з такою довірою прийшли до людини. Хіба ніколи не виникало

відчуття, щось тут не узгоджується, хіба ніколи не хотілося знати правди?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 year later...

Зараз я би їм сказав промийте очї. Знову говорили мені що на куполах

на самому більшому куполі в одному місці, там є чорне. То кажуть

що, ви не виклали все золотом, вам не вистачило одного листа, то

щось там вбачають що позолота злізла. Я терпеливо пояснюю що купол

викладений золотою бляхою, він діє як зеркало, від нього відбивається дзвіниця.

Зараз я сказав би похлєщє, їх би перевернуло зі середини. Ти стоїш не на своїй висоті,

стань на свою висоту, щоби бачити. Стань на свою висоту. 

Я не православний, і не київського патріархату. Це церква Матері Марії,  єдиної наставниці

що має церква. І нічого це не змінить, і не патріарх і ніяка патріархія, і ні далекий ватікан.

І я повторюю як зверх молитву, встань, ти стоїш не на своїй висоті, стань на свою висоту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к обсуждению

Вы можете ответить сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас уже есть аккаунт, войдите, чтобы ответить от своего имени.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Допустимо не более 75 смайлов.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Ваши публикации восстановлены.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...