Перейти к контенту

Рекомендуемые сообщения

Друзі! З’явилася ідея створити правила гармонійного спілкування в центрі. Дотримання декількох простих правил дозволить нам спілкуватись гармонічно та уникати деструктивних суперечок. Це стає ще важливішим в світлі того, що в наших зустрічах зможуть брати участь люди з різних країн через інтернет і тому певна організованість нам стає життєво важливою.

 

Навіть в духовному світі є певні закони, рамки, для підтримання гармонії.

 

 

Цитата з маніфесту людей доброї волі (книга 10, ст 9):

 

"Вы имеете возможность при помощи известных вам средств коммуникации создать единое поле для взаимодействия, для совместных усилий в разных уголках земного шара, именно такая координированная работа важна. Важно и то, что каждый из вас – нужное и важное звено, и объединение может произойти через признание равных прав каждого, через уважение его позиции и опыта в этом мире.

Основное, что может привести к объединению, – это общая цель. Это желание действовать во благо Земли, человечества и Вселенной..."

 

З цієї цитати можна підтвердити правильність наступного:

 

1. Повага до точки зору кожного учасника.

2. Рівноправ’я.

3. Єдина ціль (як ми її сформулюємо? можна взяти з цитати - "благо Земли, человечества и Вселенной"). Ціль важлива для того, щоб по інтернету до нас не приєднувалися люди з іншими цілями, що заважатимуть нашій роботі (з інших ієрархій, чорні маги та ін).

 

Це лише варіант, давайте кожен внесе свої пропозиції стосовно цих правил.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Звісно, ідея гармонійного спілкування не підлягає сумніву, проте відповідні правила мають бути встановлені радше не в центрі, а в душі кожного учасника. Прикро, якщо цього досі немає, але формалізація підходу, як на мене, призведе хіба що до перемоги "добра з кулаками".

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Спасибо за открытие нужной и важной темы.

Я думаю, что настало время пересмотреть всё пройденное, или, как говорит Учитель, подвести итоги. И перейти на новый уровень взаимоотношений с миром.

То есть перейти на открытое общение, открытые медитации.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я з вами згоден на 100%, Михайле, але прикрість в тому, що інколи, із-за нашої недосконалості ми їх забуваємо. Очікувати від усіх людей завжди бути на рівні ми звісно будемо, але так як наші розмови будуть набирати численних учасників, в тому числі нових, з інших країн, нам потрібна хоча б якась міра правил і людина, яка буде слідкувати за цим під час бесід, яка за нашим спільним проханням буде мати право на це та нести цю відповідальність.

 

А в душі вони мають бути безумовно. І ми всі до цього прагнемо.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я це вже писав, але я повторю:

 

1. Повага до точки зору кожного учасника.

2. Рівноправ’я.

3. Єдина ціль

 

і я б додав:

 

4 - контроль над емоціями та м’який стиль викладення точки зору (відсутність категоричності).

 

Це правило загалом знаходиться в перших двох, але думаю що його треба винести окремо.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Нічого нового, панове. Необхідна і достатня умова пристойного спілкування - виявляти до співрозмовника таке ставлення, яке бажав би мати з його боку. Чи ж не так?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я согласен с Михаилом - это обычные правила вежливости, тактичности и общения. Они не всегда выполняются, но мы все реальные люди, которым есть чему учиться, для этого мы здесь. Когда человек теряет контроль над своими эмоциями, он делает это не намеренно и нужно просто указать ему на это.

Полное самообладание достигается в результате длительных жизненных тренировок, зависит от темперамента человека и в один момент не достигается.

Предлагаю просто делать замечание человеку, если он начинает вести себя не адекватно ситуации.

На счет единой цели - согласен, это нужно оговаривать. И нужно говорить о том как личная цель каждого человека может соотноситься с единой целью коллектива.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я з вами абсолютно згоден smile.gif

 

Але в космосі є закон дисципліни, і ми також маємо вчитися дисциплінованості.

Те, що ці правила хоча б будуть існувати (ніхто нікого не буде ними принижувати) буде хоча б маленьким стимулом і нагадуванням про те, яким би спілкування було приємне для всіх.

Погодьтеся, хоч правила й прості, але чомусь ми їх часто грубо порушуємо і втрачаємо гармонію.

Інколи доходить навіть до того, що нам потрібно взяти 30 секунд перерви, щоб всім заспокоїтися. Хоча всім зрозуміло, що відносься до іншого як до себе.

Нам потрібно стати дисциплінованими. Чим погано, якщо будуть правила гармонійного спілкування виписані? Давайте спробуємо! smile.gif

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Дорогі друзі, нас об’єднало в цьому прекрасному колі людей бажання пізнавати та розвиватися. Ми отримали від вчителя маніфест людей доброї волі, про необхідність об’єднання світлих сил нашої планети. Об’єднання було б мудро почати з нашого центру, братерське єднання однодумців, основане на любові та взаємній повазі.

Наша робота переходить на наднаціональний рівень та будуть приходити все нові люди з різним світоглядом та інколи різними цілями і нам, в цих динамічних умовах необхідно буде зберегти гармонію та продуктивність. Для цього були визначені певні правила гармонійного спілкування:

 

Гармонійне спілкування складається головним чином з:

1. Усвідомлення єдиної цілі зустрічі.*

2. Рівноправ’я.

3. Поваги до точки зору іншої людини.

4. Поваги до керівника групи.

5. Внутрішнього стану спокою та емоційної рівноваги.

6. Терпимості.

7. М’якого стилю викладення точки зору та відсутності категоричності.

* ціль зустрічі – максимальна плідна праця по усвідомленню інформації переданої в посланнях.

Гармонія – необхідна умова спілкування.

І давайте підтримувати один в одному любов…

 

 

 

 

 

Всі ми лише прагнемо до досконалості, тому ведучий, побачивши що хтось з нас в процесі розмови мимовільно втрачає гармонію, може зробити зауваження, або, якщо в цьому є необхідність, попросити когось з нас зупинитись на деякий час для відновлення гармонії та любові в душі.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 years later...

Мои выводы по вчерашней встрече. Возможно у нас ещё будет время чтобы обсудить в кругу встречу, а может и нужно будет двигаться дальше и по посланиям и по нашей работе, поэтому я решил сделать это сейчас. Для меня встреча имела много плюсов и они не перекрылись минусами. По реакции наших людей я видел, что сложно взаимодействовать, понимаю, что возможно эти люди и не являются первичным звеном взаимодействия, возможно они помогут нам найти через них тех с кем можно сотрудничать. Понимаю, что некоторые наши гости далеки от понятий Бог, Духовный мир, но я не увидел во вчерашних гостях "тёмных" личностей. Они и мы сумели мирно беседовать (за исключением некоторых напряжённых моментов :) ) и это даёт мне мысли, что не всё так уж и плохо. Возможно продолжив знакомство с некоторыми из них мы сможем выйти на нужных людей. Понимаю, что хотелось бы чтобы привели к нам тех что скажут: "Ребята, привет, как долго я вас искал (а). Что нужно делать?" Но нам привели людей, чтобы мы искали выход на других людей. Я не вижу другого варианта, и мы пока не все варианты взаимодействия прошли с этими людьми. Елена приглашена некоторыми из гостей на их встречи. Другие дальше расскажут о вчерашнем мероприятии. Второе - мы рассказали о нашем проекте и о книгах Посланий Христа - и это большой плюс.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

2017 год - по моим ощущениям,  непростой (мягко сказано).

Поэтому предлагаю каждую субботу с 14-00 часов проводить встречи по трансформации негативных проекций.

На встречах мы можем плести мандалы, общую мандалу 2017 года, мандалу судьбы, в том числе - города, страны, свою личную.

Рисовать общую картину, психограмму.

Я это буду делать, присоединяйтесь!

 

И ещё, для тех, кто желает и может помочь нашему Центру и проекту  -

мы готовим к изданию 3 книги, - предлагаю плоды своего творчества -

картины маслом, сделанные пальцами в медитации.

Я не буду писать рекламные слова об их свойствах и возможностях. Не хочу и обозначать цену. Я предлагаю их тем,

кто может чувствовать и ощущать, кому они нужны. Мы можем быть взаимно полезны друг другу..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к обсуждению

Вы можете ответить сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас уже есть аккаунт, войдите, чтобы ответить от своего имени.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Допустимо не более 75 смайлов.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Ваши публикации восстановлены.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Зарузка...
×
×
  • Создать...