Перейти к контенту

Регулярні медитації.


Рекомендуемые сообщения

Що таке віра?

Я не знаю що це таке,  для мене це трудно опреділити.

Наштовхуєшся на чужі думки, на думки інших, на прописані істини.

Які вже ніхто не піддає сумніву.

Ви знаєте, як це, так говорять -

Він вірує в Бога? Вірує, та якось не так.

А як? А так...треба.

І промовляють - Бог Авраама, Ісака І Якова.

Це щоб ніяк не помилився.

Та для мене там нема поживи. І тому це щось, як найвище поривання.

Мені здається як я її опреділю дам точну, назву, означення, вона пропаде, розтане.

І тому це щось на рівні інтуіції. глибокого сподівання.

Вона, віра, в мягкості що огортає мене, заспокоює, в почутті правди, доброти.

В безмежності нічного неба усіяного зорями, в непостижимості, слова вічність,

в маленькому хлопчику що допитливо дивиться перед себе, і в тому що все ще буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Це ще не все.

Віру мають усі, бо якщо ти не віриш в Австралію, то ти ніяк туда не попадеш,

не допливеш ніяким кораблем.

 

Це місце, куди входять щоб наповнитись силою, і тоді це воля, непідвласна

ніяким коливанням, сила справедливості. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 9 months later...

Нещодавно в медитації проявилися кадри з майбутнього (як я думаю). 

Уявилося поселення серед лісу. Воно гармонійно "було" вплетене в ліс. 

Каркаси будинків були зроблені з дерева, але не рубаного, а живого. Люди навчилися використовувати живі дерева. Можливо вони домовлялися з ними по думці, а можливо це якийсь особливий вид. Так чи інакше дерево росло потрібної форми, без гілок. Коріння дерев було чудовою природньою альтернативою фундаменту, а те, що дерева були живі, робило термін служби конструкції досить довгим. 

Деякі будинки були круглі (на 6 стовбурах по колу), двоповерхові... другий поверх, здається був відкритим, і можна було спати під відкритим небом, на свіжому повітрі... перед сном спостерігаючи за зорями... місця в будинку не дуже багато (якщо не сказати, що воно там є лише для ліжка та деяких найнеохідніших речей). Були й споруди культові, були й ті, які мали незрозумілу для мене функцію.... маючи якийсь біологічний матеріал, будучи схожим на якусь живу біостанцію, що реально сама дихає подібно до дихання живої істоти (якою по суті вона й являлася, просто будучи частково творінням людини). 

Одне з дерев було також обрізане на якійсь висоті, і на стовбур був встановлений великий кристал, а гілки цього дерева, підіймаючись вверх, робили для нього природнє обрамлення.... 

А люди, з чого потрібно було почати, будуть добрими... і цікавими, і відкритими.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Дякую, друзі, за підтримуючу реакцію :) 
Мені також це неймовірно цікаво... як кадри з якогось істиного життя. А це життя сон... наче розум в тумані серед цієї енергетики та думок буденних. 

Ігоре, дякую за запитання і прошу пробачення за суттєву затримку з відповіддю. Не завжди є можливість спокійно написати щось на форумі. 

Я на жаль тоді не зміг роздивитися культову споруду того поселення людей в деталях, а може просто не ставив такої мети... єдине, що я пам"ятаю, це те, що вона була нестандартної заокругленої форми. Тобто без кутів, скрізь заокруглення та заокруглений дах, ще трішки витягнута вздовж, як часто будують собори. 
На жаль, це все. 

Ще забув написати що там була споруда - водойма з рибками :) 

Так, люди там звісно були. І ці люди були добрими, добро-зичливими... вони бачили мою присутність і хотіли підтримати мене своєю сильно доброзичливою реакцією. Буквально вони почали аплодувати коли я їх побачив, а вони побачили мене, в знак підтримки тої справи, яку ми зараз робимо. Вони знали про те, чим ми займаємося і хотіли виразити свою велику підтримку :) 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я ще хотів поділитися однією більш.... десь серйозною медитацією цього ранку.

Сьогодні вранці я побачив на лівому плечі "живу" паразитичну істоту, вона схожа була на скрученого в клубок змія з декількома щупальцями, через які "воно" під"єднується до енергоструктури і намагається живитися енергією душі, або тією енергією, яку душа виділяє при тих чи інших вчинках, діях, способі життя.

В моєму випадку істота (паразитична) була під"єднана до горла однією щупальцею. Тобто ця істота намагається, і часто бере, участь у процесі мого вибору щодо того, яку їжу обрати. Вона не любить фрукти, вона любить яскраві смаки. На жаль, навіть сира (сироїдська) їжа з палітрою смаку цю істоту влаштовує.

Але вона не через їжу там. В молитвенно-медитативному стані я зрозумів, що вона там в першу чергу через почуття не світлі мої, які інколи проникають в моє серце з різних причин. Інколи як реакція на якісь події чи поведінку людей.... Але це все не виправдання. Причина завжди в моїй недостатньо світлій свідомості.

Треба переходити чисті емоції та почуття (і чисту від втручання в смакові якості їжу).

Всім бажаю щастя! :)

post-4339-0-60468000-1550303014_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Присоединиться к обсуждению

Вы можете ответить сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас уже есть аккаунт, войдите, чтобы ответить от своего имени.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Допустимо не более 75 смайлов.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Ваши публикации восстановлены.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...