Перейти к контенту

Вся активность

Этот поток обновляется автоматически

 1. Последняя неделя
 2. Ранее
 3. Aquarius

  Моё творчество

  Героям Слава!
 4. Слава катарам! Героям Духу і Віри!!! Слава Незламним, Що мали добра без міри В чистих серцях В мудрих речах В душах з Любові Котрих втопили в крові В вогнищах злобних В мечах чорних. Але Світло засяє Возрожяться чисті Бог возсіяє Во Славу честі! Слава катарам! Героям Духу і Віри!
 5. Слава катарам! Героям Духу і Віри!!! Слава Незламним, Що мали добра без міри В чистих серцях В мудрих речах В душах з Любові Котрих втопили в крові В вогнищах злобних В мечах чорних. Але Світло засяє Возрожяться чисті Бог возсіяє Во Славу честі! Слава катарам! Героям Духу і Віри!
 6. Душа -- слова Душа вдягається в слова Як тіло в одяг і костюм Слова ті різними бува Як різний досвід наших дум Є досвід, що веде вперед До Світла, Бога, майбуття Слова, що радості сонети Вливають в серце і життя Такі слова неначе райдуг Яскравих вихор прелива Неначе сонячне проміння В душевних барвах ожива А є безликі тут слова Й самі не знають нащо жити? Коптити небо, чи зотліти? І як день завтрашній прожити? Блукають тінню попід тинню Валяються в траві й калюжах Давно забули сенс життя То крок перед - то в вороття А є руйнатори слова: То паразити агресивні І віруси, що тут бува Розмножуються і спесиві Чіпляються до всіх підряд І лаються і нападають І шкодять і бува й вбивають Некрепкі душі молоді До згуб ведуть і полишають Напившись кровеньки душі Від них себе ти бережи І в світлі душу ти тримай До Світла завжди направляй І відмивай і відчищай від зла І скверни. Не впускай, до себе в душу їх. І знай, що тільки ти керуєш всім - і розумом і серцем тим, що в грудях твоїх б'ється твердо. Душа вдягається хай Світлом,. Добром, Любовью, Милосердям Смиренням, мужністю, і благом Всім чистим, добрим і найкращим І буде тоді тобі щастя. І звісно Бога пам'ятай, Тоді узрієш світлий рай. І людям, звірами помагай Люби цей світ, його кохай.
 7. Aquarius

  С Праздником!

  Присоединяюсь к поздравлениям! Женское начало - основа и будущее мира. Пусть женская энергия проявится здесь сполна и преобразит планету! Дякуем Вам дорогие женщины, что вы есть и благодарим , низкий поклон вам как мамам, сестрам, бабушкам, тетям, дочерям за самоотверженность и жертвенность вашей любви.
 8. Руслан

  С Праздником!

  Милые женщины, С Праздником Вас!!! Пусть весна всегда будет в вашей душе, расцветайте красотой, радостью, счастьем всегда. Пусть Свет Творца согревает Ваши души и Сердца всегда, пусть Любовь к вам и ваша осветляет всю Вселенную!
 9. Так хочеться багато всім повідать Так хочеться багато всім сказать Про Вчителя Христа всім говорити Бо Він усім несе лиш благодать *** Ти для світу Надія і Віра І Любов безперечно є -- Ти Той, хто має до тебе довіру Той пізнає щасливі світи Той багатим стає й гармонійним Не від слів - гроші, бабки і лінь А від радості серця спокійній І від світлих душевних стремлінь Чудеса Ти несеш цьому світу Що приходять від праці й труда І стають нагородою дітям Тим, що мрії в душі спогляда Шлях до Бога - уже нагорода Кожен крок - і майбутнє світліш Хто торує щоденно дорогу Той Тебе споглядає скоріш Моя дяка, безмежна і щира Моя віра до серця Твого -- Запорука вселенського миру І гармонія світу цього.
 10. Aquarius

  С Днём Рождения!

  Дорогой Учитель Христос, Поздравляем с Днем земного воплощения! Желаем победы Силам Света , Духу Украины и ее народы в войне с силами зла. Благодарим безмерно Елену за нить соединения с Учителем через удивительный дар яснослышания!
 11. Матвей

  С Днём Рождения!

  Дорогой Учитель! Поздравляю с днём Рождения, днём Твоего земного воплощения. Хочу сказать, что вопреки постоянным воздушным тревогам и бесчеловечным ракетным ударам, работа над видеофильмом «Новое понимание мира» продолжается. Приходится заново переписывать сценарные главы, постановочные эпизоды, кадровые экспликации… Желаю и верю – война близится к завершению и новое миропонимание откроется нашей Украине. С Уважением, Александр (Матвей). Днепр. 05.03.23
 12. Руслан

  С Днём Рождения!

  Так хочеться багато всім повідать Так хочеться багато всім сказать Про Вчителя Христа всім говорити Бо Він усім несе лиш благодать *** Ти для світу Надія і Віра І Любов безперечно є -- Ти Той, хто має до тебе довіру Той пізнає щасливі світи Той багатим стає й гармонійним Не від слів - гроші, бабки і лінь А від радості серця спокійній І від світлих душевних стремлінь Чудеса Ти несеш цьому світу Що приходять від праці й труда І стають нагородою дітям Тим, що мрії в душі спогляда Шлях до Бога - уже нагорода Кожен крок - і майбутнє світліш Хто торує щоденно дорогу Той Тебе споглядає скоріш Моя дяка, безмежна і щира Моя віра до серця Твого -- Запорука вселенського миру І гармонія світу цього.
 13. Руслан

  С Днём Рождения!

  С Днем Рождения Дорогий Учитель Христос!!! Пусть Твоя сокровенная мечта о возвращении рая на Землю - сбудется! Пусть Любовью здесь засияет Первозданным Светом! Слава Героям Света!!!
 1. Загрузить ещё
×
×
 • Создать...