Перейти к контенту

Вся активность

Этот поток обновляется автоматически

 1. Последняя неделя
 2. Aquarius

  Моё творчество

  Очень красиво! Дуже гарно!
 3. Тримайся Україно Тримайся рідна земле Ти маєш через все оце пройти Ти сильна і смілива, Ти - мужня і вродлива І всі незгоди, всі - перемогти Ти бачиш ці заграви і смерті і розправи І зло і злобу і ненависть й катів Ти вся це переможеш Я вірю, знаю, зможеш І вийдеш ти до сяючих світів Тримайся не здавайся, Тримайся упирайся Бо в борьбі лише кується сталь Ти маєш волю криці Ти маєш серце львиці Ти справжня Матір - мужня і свята А все лихе відійде, А все лихе минеться І зійде Сонце світле для нас всіх І люди відродяться, і люди схаменуться І буде скрізь лунати радість й сміх.
 4. Ранее
 5. Благодарю за поддержку!!!
 6. Aquarius

  SOS

 7. Aquarius

  Моё творчество

  Руслан, столько стихов, видно что ты в творческом потоке. Пиши и делись! Сейчас это очень важно.
 8. Біженцям та переселенцям і всім, хто постраждав від рашистської агресії Коли життя закінчується звичне Коли пропало все, що дороге Тоді дорога за собою кличе Й одна лиш сумка тягне за плече. Дороги, люди, митниці, кордони Усмішки, щедрість, щирість і сльоза А там -- війна, і ненависть, й прокльони, І лише Бог тримає нас від зла. Все чисте, світле, дороге і миле Лишилось в пам'яті і спогадах, в імлі Й тоді ти знову, всю збираєш силу Встаєш і йдеш, щоб відродитися в собі В кулак всю силу, волю і надію І перший крок, найважчий у житті А потім другий - і уже радієш, Що ти живеш і слідуєш меті. Важливо встати, йти вперед до мрії І хай там що, а ти ідеш вперед І через сльози, злобу, буревії Долаєш все і знову йдеш на злет.
 9. Так, болить, Так нестерпно болить, Але сила в душі нездоланна Вона завжди відродиться в мить, Коли все проти неї стоїть. Будем вірить, любити і жить. Коли зрада, війна і пітьма, І здається, що Світла нема. Але раптом - жевріє іскра Серед попелу, щось ожива Й розправляє вже Фенікс крила. Боже світло в душі не згора І в житті тоді бачим дива. Будем в щасті і радості жити! Хай там що, позагояться рани. Залікуємо душі й серця, Будем світле життя ми творити Й пам'ятатимем наших героїв. Ми відродимо наші міста Будем жити з нового листа.
 10. Воїнам Сила Духу є прояв свободи Сила Духу веде уперед Сила Духу важніше за воду І за їжу і свій турнікет Сила Духу - завжди Перемога Завжди віра і крепість в думках Дає силу здолати ворога Й Силу Світла несе в прапорах. Сила нашого Світлого Духу Надихає навколо усіх Друзям нашим дає допомогу І всім людям - радість і сміх Наша техніка краще стріляє Наша зброя точніше вціляє Вороги наші краще горять І втікають, біжать і біжать. З Богом в серці З Любовью в душі З люттю воїна Б'єм від душі.
 11. Вопрос Учителя Христа: Какие условия должны быть выполнены, для открытия видения мира энергий? 1 - первое и главное условие, я так считаю, перспектива служения и выполнения работы Духовного мира, то есть внутренняя готовность.Или расширяя эту мысль - если Духовный мир видит, что данный человек имеет шансы остатся надолго в служении и выполнять даваемые ему поручения, то к этому человеку направляется усиленный поток. 2 - внутренняя готовность. А именно, хотя бы минимальная внутренняя зрелость к видению. Очень сложно объективно оценить внутреннюю готовность, с индивидуальной позиции и не имея ещё видения. Думаю, внутренняя готовность каждого отдельно взятого человека более объективно определяется кураторами или ангелами , приставленным к каждому человеку. А также земными кураторами, наставниками, теми людьми, которые уже имеют подобное видение и способны многогранно увидеть последствия такого открытия. 3 - сознательная готовность. То есть, человек, на уровне своего сознания имеет желание и необходимость служения. Готовится к нему, старается вспомнить свою миссию жизни, то есть внутреннюю задачу души. Выполняет упражнения, направленные на развитие внутреннего видения. Улучшает свои духовные и морально-этические качества. Старается выполнять заповеди и Закон Гармонии, Кодекс чести и Кодекс работника. Что я буду делать с открытым видением мира энергий, как его использовать? В первую очередь, считаю, что должно быть чёткое понимание, что любые сверх способности, это огромная ответственность. Это орудие, которое может превращаться в оружие. И очень важно, чтобы в моменты искушений у человека не возникло желания превратить его с благородного оружия защиты Добра, в оружие Зла - мести, злобы, личных амбиций эго и т.д. Второе - любое использование сверхспособностей должно быть только под кураторством Духовного мира. Это оберегает всех - и обладателя, и окружающих, и Тонкий мир от ошибок, случайных или не случайных. Третье, использовать видение мира тонкого только во благо всего живущего. Четвёртое - использовать разумную инициативу. То есть, со своего угла зрения смотреть и в нужные моменты улучшать ситуации и развивать их во благо. Пятое - всегда помнить о Высшем Замысле Бога Творца, всё свои действия стараться постоянно сверять с ним.
 12. И потому примите в это важное время статус, определите – кто вы? В каком вы статусе? Принимаете ли статус воина? Да, принимаю статус воина и ощущаю себя им. Определите, за что вы воюете. Каковы ваши принципы, стремления, идеалы? За свободу планеты от захватчиков, которые поработали сознание людей. За светлое будущее, где будут проявлены рваные права на жизнь всего сосуществующего на планете. Какой результат вы хотите получить от всех произведённых действий в данный момент? Выход из кармический петли и даже петель времени с самым позитивным исходом, а именно - разрыв порочного круга мести , проклятий и кровопролития, остановка всех преступных замыслов против человечества, освобождение мест сил территории Украины от захватчиков и возобновление полного контроля над ними силами Света, и полное выдворение захватчиков и их приспешников с территории Украины и за пределы планеты Земля.
 13. Цей світ містичний завжди ожива Краса і пісня ось мої жнива Але тепер ми підемо вперед Вперед і вгору різкий буде злет. Життя буяє, з зерна пророста Живим квітчає, радість ожива Дерева, хмарки, Сонце вдалині До Світла тягнеться і посміхається мені. Творець фарбує чарами цей світ Ніч, день і чарівний політ Серця чарівні почуття несуть І душі світлі райдуг мають суть.
 14. Підпис до картини: " Час захищати": Краса і мужність Віра в Небеса І щит і меч Воїтельниця-діва І Перемога Світла і Добра. Цей День важливий Доленосний день Уже чекає, вже іде назустріч. Так будьмо же готові до січі Так будьмо ж вірні принципам і Долі.
 15. Ангели У бою захищають від кулі І невидимий щит нам дають Разом з нами чатують на нулі Прикривають нам спину в бою. Наш невидимий вірний соратник Побратим на все наше життя Він не спить, війська Світлого ратник Він без втоми, нам всім помага. Ангел- воїн завжди захищає Все святе - віру, мрію, Любов. Про незгоди вперед сповіщає І про вихід нашіптує знов. Він направить на вірну дорогу Трішки вправо поверне наш шлях, Щоб не втрапить в халепу і злобу Його слухаймо й чуймо в думках. Він підказує серцю і душам Інтуїція наша не спить. Вірний Богу і принципам мужнім Він на чатах на віки стоїть.
 16. "До бою, до бою, до бою!" --- Ми чуєм лящання металу. " До бою, до бою, до бою!" -- Нам все навкруги сповіщає. " До бою до бою, до бою!" -- Всередині себе ми чуєм. " До бою, до бою, до бою!" -- На битву відважно прямуєм. Ця битва є наш Рубікон Ця битва - це Світла кордон Не маємо шляху назад Це зло ми відправимо в ад. Ця битва вирішує долю Землі і землян, нашу волю Або ж ми залишимось вільні Або пропадемо в безсиллі.
 17. Україно -- Свята Мати Героїв -- Лицарка-Воїтельниця Піднято меч Щоб голову з плеч Дракону і Змію Пітьми. Вперед до мети Щоб Зло відсікти Від Світу цього Назавжди. Щоб вірити в Світло, Любов і Добро Без страху можна було б. Щоб Бог святкував Людей частував У райськім саду Не в аду. Наснага і мужність У серці завжди. І Віра і Слава Творця. Так будьмо достойні Святої мети. І шлях пройдемо до кінця.
 18. Духине, Україно, рідна нене Бачиш ти події ці страшні Серце розривається від болю Й хочеться кричати -- Ні, ні, ні!!! Так не можна, це не має бути Це не так, це все чомусь не те. Чи так можуть жить і діять люди? Ні, це нелюд смерть усім несе. Це Пітьма повстала і дикує Це Пітьма знущається й вбива Демони прийшли на землю люті І потвори із печер підземних й дна. Правда й Кривда тут мечі схрестили Світло й Темрява тут борються тепер. Тож за ким підем в майбутнє, люди? Хто нам ближче, чий ми дивимось етер? Ми не маєм права на помилку. Не дамо окам'яніть своїм серцям! Душі і серця направим стрімко В Світлий бік, і Темряви кінця. https://vm.tiktok.com/ZMNp4UnX8/?k=1
 19. Бій гряде, Бій величний і правий Бій за Волю, Добро й все Святе Бій у променях Божої Слави Перемогу Вкраїні несе. Побратими -- ви руки Господні Ви на захисті світу тепер, Отож Слави ми станьмо достойні, Також гідність свою бережем. В бій йдемо під покровом Всевишнім Військо Неба згори прикрива Все минуле вже стало колишнім Попереду чекають дива. Віра в Світло, веде нас до бою Віра в Правду в душі назавжди Сила Духу веде за собою України ми вірні сини. Промінь Світла несе Перемогу Віру, Волю й наснагу дає Світить з самого Серденька Бога І до наших сердець дістає. Ми гуртуємось в Силі і Славі Ми гуртуємось в Вірі й Добрі. Перемоги богиня з заграви Вже іде-- ми достойні її. https://vm.tiktok.com/ZMNp4NGED/?k=1
 20. Aquarius

  Моё творчество

  Красиво, сильно! Дякую Руслан
 1. Загрузить ещё
×
×
 • Создать...